Asociacijos „Nacionalinis interesas“ programos ir tikslų pristatymas Vilniuje [video]

 

12764822_10201610815348256_8766311401744720950_o

„Nacionalinis interesas” tęsia pieš mėnesį pradėtą atvirų susirinkimų tradiciją. Šeštadienį, vasario 27 dieną, toks susirinkimas įvyko ir Vilniuje. Šiuo renginiu buvo norima plačiau pristatyti asociacijos veiklą, siekius, planus ir programą.

Asociacija „Nacionalinis interesas“ pastaruoju metu viešoje erdvėje yra žinoma, kaip organizacija, kuri kryptingai siekia stabdyti priverstinę imigraciją, tačiau susirinkime didžiausias dėmesys buvo skirtas vertybinėms organizacijos nuostatoms.

Kaip buvo pažymėta jau susitikimo pradžioje, nelegalios ekonominės migracijos klausimas yra tampriai susijęs su socialinėmis-ekonominėmis problemomis, mūsų šalies savarankiškumu ir piliečių galimybėmis dalyvauti savo šalies valdyme.

Vaizdžiai ir suprantamai buvo pateikti esminiai skirtumai tarp asociacijos pagrindiniame ideologiniame dokumente „Nauja alternatyva – tautinė kairė“ (kitaip dar vadinamoje 48 punktų programoje) esančių nuostatų ir dabartinės valdančiojo elito politikos.

Ypatingai daug prieštaravimų dabartinei liberaliosios „rinktinės“ ideologijos įtakoje buvo išsakyta socialiniais-ekonominiais klausimais.

Vilnius yra ypatingas miestas ne tik dėl to, kad tai – Lietuvos sostinė, tačiau ir todėl, kad jame nuo pat įkūrimo XIV a. gyvena įvairių tautybių žmonės. Todėl visiškai natūralu, jog pristatymo metu buvo svarbu atvirai ir aiškiai paaiškinti asociacijos požiūrį į tautinius klausimus ir Tautos sampratą apskritai, juolab, kad su tuo susijęs klausimas ir buvo pirmasis užduotas iš salės.

12771555_10201610810908145_2575835570763771012_o

Asociacijos „Nacionalinis interesas“ pirmininkas Marius Jonaitis, komentuodamas tautinės politikos klausimą, pacitavo „Nacionalinio intereso“ tekstą „Mūsų pavadinimo kilmė ir tautinių mažumų klausimas“ ir pažymėjo, kad kilmė dar nenulemia ar vienas, ar kitas žmogus yra lietuvių Tautos atstovas, daug svarbiau kaip pats žmogus tai jaučia ir ar jis veikia Lietuvos ir jos išlikimo bei klestėjimo vardan.

Susitikimo metu nebuvo pamiršta ir šiuo metu vykstanti parašų rinkimo kampanija, siekiant atšaukti žalingas Lietuvai užsieniečių teisinės padėties įstatymo pataisas, atveriančias kelią perkelti į Lietuvą nelegalus iš trečiųjų valstybių. Susirinkusieji ne tik pasirašinėjo, tačiau parašų rinkėjų aktyvistų būrys pasipildė net 5 žmonėmis.

Taip pat susirinkimo metu buvo gauti keli prašymai įstoti į asociaciją, o vienas iš susirinkimo dalyvių pareiškė norą padėti asociacijos veikloje, tačiau dėl darbo specifikos negalintis įstoti į organizaciją. Primename, kad tokia galimybė asociacijoje egzistuoja ir tokiais atvejais apie rėmėjo dalyvavimą jokia informacija nėra nei skelbiama, nei kitaip atskleidžiama.

Asociacija „Nacionalinis interesas“ ir toliau tęs susitikimų ciklą, todėl galintys padėti organizuoti susitikimą savo mieste, kreipkitės el. paštu info@kulgrinda.lt

Susitikimo vaizdo įrašas:

 

Parašykite komentarą

Op