Seimas sabotuoja – mes dirbam

Marius Jonaitis

Šiandien Seime (2016.03.24 apie 18:00 valandą) turėjo vykti Įstatymo „Dėl užsieniečių teisinės padėties“ Nr. XII-2080 pripažinimo netekusiu galios ĮSTATYMO PROJEKTAS (Nr. XIIP-3915) svarstymas. Deja, bet sprendimo nebuvo, nes tas klausimas liko nesvarstytas. Nepatikrintais duomenimis svarstymas nukeltas į Balandžio 5 dieną.

Ką tai reiškia? Akivaizdu, jog Seime atsirado jėgų, kurios nori „nukanalizuoti“ mūsų pilietinę iniciatyvą. Tempti laiką ir žadėti, jog nereikia rinkti parašų – neva tai Seimas padės. Nepadės, ne tokie prioritetai. Tiesiog bus bandoma įvelti mus į teisinius – politinius žaidimus, taip išblaškant mus ir parašų rinkėjus nuo darbo gatvėje.

Mūsų vienintelis pranašumas – piliečiai. Tie, kurie organizuoja parašų rinkimą, tie, kurie renka parašus ir tie, kas pasirašo jų lapuose ar skleidžia informaciją apie vykstantį procesą. Viskas. Toliau visa kita tėra tik politinis spektaklis, kuo šiandien buvo galima eilinį kartą vėl įsitikinti.

Niekas nieko gera valia neduoda, todėl mums teks surinkti 50 000+ parašų ir priversti Seimą svarstyti „Dėl užsieniečių teisinės padėties“ Nr. XII-2080 pripažinimo netekusiu galios.

Tiek jums, tiek ir kolegoms kartoju, jog nepasitikėkime politikais. Jie supranta tik jėgos pozicijas, o ta jėga privalome tapti mes. Savo parašais.

Todėl nesustokime ir rinkime toliau parašus dar aktyviau. Turim dar geras dvi savaites, per kurias galima nuversti kalnus. Tik reikia dirbti ir neverkšlenti. Geriau truputį padirbėti dabar nei gailėtis ateityje.

Nuorodoje esančiame tekste (spausti čia) yra visa informacija kaip rasti iniciatyvos koordinatorius, perskaityti aiškinamąjį raštą bei pasirašyti internetu. Mūsų Facebook puslapyje „Visuomeninis komitetas prieš priverstinę imigraciją“ nuolat skelbiame aktualią informaciją, susijusią su migrantų keliamais pavojais. Sekite ir būkite aktyvūs.

Pabaigai galiu pasakyti, jog asociacija „Nacionalinis interesas“ rinko ir rinks parašus iki pat Balandžio 9 dienos. Mes visada užbaigiame tai, ką pradėjom, nes taip liepia mūsų vidiniai įsitikinimai. O tautai duotas žodis ir jo laikymasis, nors ir nepopuliarus reiškinys šių dienų politikoje, bet mes ir nesivaikome pigaus populiarumo.

Telkimės, dirbkime ir likime stiprūs.
Mes laimėsim. Su mumis Tiesa.

Marius Jonaitis

 

1 atsiliepimas į “Seimas sabotuoja – mes dirbam

  1. Aciu,Mariau..Pradetus darbus turetume ismokti garbingai uzbaigti.Cia negali buti jokio skirstymosi ir skaldymosi.Siandien viskas labai svarbu,juk 26m.ponai nuosirdziai dirbo ne del TAUTOS. o del saves.Gaila, kad ne visi tai supranta,o kai supras,bus per velu.Todel siandien svarbu-bendras darbas,tiesa ,sviesa(t.y. samonejimas.savisvieta),vienas kito palaikymas ir VIENYBE.BUKIME STIPRUS SAVYJE. Vida

Parašykite komentarą

Op